Náš cíl

uvozovka pred

Zajistit Vám rychlou a odborně provedenou montáž Vaší kuchyně

uvozovka za

Jaký sortiment montujeme

Do našeho portfolia patří veškeré kuchyňské sestavy, skříňky, pracovní desky a v podstatě jakýkoliv kuchyňský nábytek jak ve složeném stavu, tak v plochém balení, tj. v krabicích. Jedná se především o produkty z velkých prodejen nábytku jako je IKEA, KIKA, SCONTO, ASKO, JENA, atd. Naše služby poskytujeme jak kuchyňským a bytovým studiím, tak samozřejmě i přímo koncovým zákazníkům.

Montáže kuchyní - jak to probíhá?

Průběh jednotlivých montáží bývá různý, ale v podstatě je možné ho rozdělit na dva základní modely.

Kontaktujete nás ještě před nákupem

Pokud plánujete koupi kuchyně v obchodním domě (u IKEA je to trochu jiné), tak přímo v daném oddělení Vám pomohou s plánováním a poradí Vám jak změnit polohu vody, plynu, elektrických zásuvek, atd.

Během společné domluvy o Vaší nové kuchyni si vše potřebné vysvětlíme a domluvíme se na termínech a předběžné ceně za montáž včetně dopravy montérů.

Úplně nejlepší, ale je, když hned na samém počátku budeme moci provést na místě zaměření prostoru. Z trpkých zkušeností našich klientů víme, že se tak předejde situacím, které vychází najevo až mnohem později. Tehdy se však již podstatně hůře, a většínou mnohem dráže, řeší.

Kontaktujete nás až po nákupu

Pokud jste si již svoji novou kuchyni koupili a teď Vám vše leží na hromadě v krabicích na místě montáže, tak už pro nás zůstává, jen přijet k Vám na samotnou montáž. Rádi to pro Vás rychle a bezchybně uděláme.

Délka samotné montáže kuchyně se liší podle velikosti kuchyně, počtu použitých skříněk, pracovní desky a počtu spotřebičů. Většinou se jedná o 1 až 2 dny práce.

Poradíme si
i s Vaší kuchyňskou deskou

Přímo na místě jsme schopni usadit a spojit pomocí frézovaného spoje novou kuchyňskou desku

Originální kuchyňské desky Příprava na vytvoření spoje desek Přesně vysoustružený nápoj dvou desek Trvalé spojení desek

Frézovaným spojem se rozumí spojení dvou nebo více pracovních desek do tvaru „L“, „J“ nebo „U“. Jedná se o pevný lepený spoj.